Kategoriler
Doğru giyin!

Bel Çantası Sezonun Hit Parçası

2017 yılında hayatımıza giren bel çantaları görünüyor ki uzun bir süre daha hayatımızda olmaya devam edecek. 2019 yılının en favori parçalarından biri olmakla birlikte 2020-2021 sezonunun da vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. 90’lı yılların favorisi olan ve yeniden gündeme gelen bu çantalar ünlü kişilerin ve ünlü sporcuların tercihleri arasındadır. Bel çantası kullanım alanlarını ve spor yaparken kullanabileceğiniz bel çantası önerilerini sizlerle paylaşacağız.

Sokak Stilinin Ayrılmaz Parçası

Salaş ancak şık giyinmeyi seven kişiler için kol çantaları tam bir kaos oluşturuyordu. Trendleri takip eden kişiler hemen bir bel çantası edinerek kendileri için zorluk yaratan kol çantası yerine bel çantasına geçiş yaparak tarzını yansıtıyor. Rahatlığı da arttıran bu çantaların farklı ebat özellikleri ile dilediğiniz kadar eşyayı yanınıza almanıza olanak sağlıyor. Tüm gün dolaşırken sunduğu rahatlık ise bel çantasının kullanımını arttıran sebeplerden biridir. Çantasını sürekli unutan kişiler ise bel çantası sayesinde bu sorunu aşarak daha güvenli bir alan oluşturabilir. Sadece sokak stili değil ofis şıklığında da bel çantası kullanabilirsiniz. Boru paça pantolon ve gömlek veya ceketinizle uyumlu bir tarzda bel çantası kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus daha küçük modeller tercih edilmesi gerektiğidir.

Spor Yaparken İhtiyacınız Olan Her Şey Yanınızda

Spor yapan kişilerin en büyük sorunlarından biri yanınıza alacağı eşyalar ve o eşyaların nereye konulacağıdır. Özellikle açık havada spor yapacak kişiler yanlarına kısıtlı eşya alarak hareket etmeye çalışırken bel çantası bu sorunu çözümlemektedir. Sadece açık havada değil dileyen kişiler salonda spor yaparken de kullanabilir.  Hareketlerinizi yapmanıza engel olmayacak ve konfor alanınızı daraltmayacak bel çantaları ile dilediğiniz her eşyayı yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz.

Sporda En Fazla Tercih Edilen Bel Çantası: Nike Aksesuar Lean Cepli Koşu Bel Çantası

Spor yaparken eşyalarınızı nereye koyacağınızı bilediğimiz ve sırt çantası da taşımak istemediğiniz dönemler geride kaldı. Nike lean cepli bel çantasının sunduğu zarif ve şık tasarım ile spor yaparken ihtiyacınız olan eşyaları depolayabilirsiniz. Ayarlanabilir bel kemeri ile her bedene uyumluyken ön gözünde yer alan fermuarlı cebi güvenli kullanım sağlar. Kullanım rahatlığı sağlamak ve spor yapan kişinin hareketlerini kısıtlamamak için tek bir cep bulunmakta olup küçük ebatlı eşyaların kullanımı için uygundur. Anahtar ve telefon gibi önemli kişisel eşyalarınızı yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Birçok farklı renk seçeneği ile dilerseniz kıyafetleriniz ile kombin yaparak tarzınız ile öne çıkabilirsiniz.

Nike Aksesuar Small Capacity Waistpack Gri Bel Çantası N.RL.92.070.OS

Yanınızdan ayırmak istemediğiniz parçaları taşıyabileceğiniz bu bel çantasında iki ayrı bölme bulunmaktadır. İki ayrı bölme ile daha fazla eşya taşıma imkânı sunarken eşyaların birbiri ile karışmasını ve bu sayede zarar görme ihtimallerini de engellemektedir. Bel kemerinin ayarlanabilir oluşu ve beli tam kavraması ile kayma yapmazken dileyen kişiler omuzlarında da kullanabilir. Hafif kumaştan tasarlanmıştır ve günlük kullanım içinde uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir