Kategoriler
Doğru giyin!

Columbia Erkek Gömlek Modelleri

sportive.com.tr Columbia Erkek Gömlek Modelleri bu şık ürünler ile büyüklerinizi sevindirmeniz mümkün olacak. Daha çok büyük yaş bireyler için hoş görünecek bu ürünler, farklı renk ve modeller ile tasarlanmıştır. Böylece ürünleri dilediğiniz şekilde ve bedende seçmenize olanak tanıyarak çeşit yelpazesini de genişletir. Eminiz ki ürün, sevdiklerinize çok yakışacak. Görmek ve keşfetmek için verilen linklere tıklamayı aman ha ihmal etme. Unutma ki ürünler stoklar ile sınırlı. Hadi, bitmeden yetiş sende.

Columbia Silver Ridge 2.0 Short Sleeve Shirt Erkek Gri Outdoor Gömlek AO0647-023

sportive.com.tr sadeliği ve farkı seven erkek bireylerin tercihi olacak bu model, üzerinize çok yakışacak. Bu özgün detayları görmek için verilen linklerde buluşalım.

Gri ve beyaz renk olarak iki ayrı seçme seçeneği sunan modeli, keyfinize göre alma şansınız bulunuyor. Ürün S ve 2XL seçeneğine sahiptir. Tam boy düğmeli yapıda olarak sunulmuş bu model, göğüs kısmında kapaklı iki adet cebe sahiptir. Dikiş detaylar ile bu sade ürüne büyük ölçüde hareket kazandırılmıştır. Roba, koltuk altı ve arka sırt kısmında dikiş detayları bulunur. Sırt kısmında aşağı bele doğru ise ayrı bir parça dikimi yapılmış ve yanlardan serbest bırakılmıştır. Bu sayede gömlek, bilindik gömleklere göre farklı ve özgün bir tasarım sunar. Ürün omni shade upf teknolojileri ile güneş ışınlarını kırar ve bloke eder. Böylece olası güneş yanıklarına karşı koruma sağlayarak cilt hasarlarından muhafaza eder. Omni wich teknolojisi ise her türlü terleme durumu karşısında oluşan nemi bedenden uzaklaştırarak kuruluk sağlar.

Columbia Silver Ridge Lite Short Sleeve Shirt Erkek Mavi Outdoor Gömlek AM1567-464

sportive.com.tr şıklığı elde etmek isteyen bireylerin yardımcısı olacak hoş renkte bu ürüne bir göz atın.

İki ayrı renk olarak imal edilmiş model, dileğinize göre seçim hakkı sunar.  İncelenen model, mavi renk olup; rengi ile çok hoş bir görsel duruşa sahiptir. Ürün, tam boy düğmeli yapıda olarak karşınıza çıkacaktır. Göğüs kısmında 2 adet kapaklı cebi bulunur. Böylece o alana koyduğunuz ürünlerin kaybolmasının önüne geçecektir. Ceplerin hemen üstü ise komple yatay olarak dikişli bir yapıya sahiptir. Sırt kısmı da omuz hizasından dirseklere kadarki alanda ayrı bir parça dikilmiş gibi dikdörtgen bir dikiş ile çevrilidir. Ürün, kaliteli bir kumaş olup; ter emici özelliğe sahiptir. Bu sayede bedeninizin kuru olmasına destek ile yardımcıdır.

Columbia Newton Ridge Erkek Yeşil Outdoor Gömlek AO0763-397

sportive.com.tr özgün ve ince detay tasarımları ile şıklık elde etmek isteyen değerli erkekler, bu tarafa!

Yeşil renge sahip olarak imal edilmiş bir üründür. Kısa kollu bir model olarak sunulur. Ürün, tam boy düğmeli yapıdadır. Göğüs kısmında kapaklı cep bulunur. Bu cep ise yandan fermuarlı başka bir cebi daha bünyesinde barındırır. Ürün dar ya da bol değildir, normal beden kesim modeline sahip bir modeldir. Gömlek bazı alanları, çift dikiş yapısı ile hem detay kazandırılmış hem de dayanıklılığı artırılmasına katkı sunulmuştur. Arka sırt kısmında biri küçük şerit halinde diğeri ona nazaran daha büyük bir parça olarak kumaş eklentisi sunulmuş ve bu sayede özgün bir tasarım elde edilmesi amaçlanmıştır.