Kategoriler
Doğru giyin!

Lisanslı Sarı Kanarya Ürünleri!

Fenerbahçe taraflarına özel birbirinden farklı forma seçenekleri Sportive sayfasında sizleri bekliyor. Ürünlerin detaylı görsellerini incelemeniz halinde sipariş vermeniz ya da satın almanız son derece kısa sürer. Formaların tamamı lisanslı ve orijinal olduğundan dolayı dayanıklı parçalardır. S, M, L, XL gibi beden alternatifleri de bulunur.

Fenerbahçe Sezon Erkek Forması

Her zaman Fenerbahçe için özel olarak hazırlanan formaları site üzerinden takip edebilmek mümkündür. Sezona ait çubuklu Fenerbahçe forması ise son derece estetik ve aynı zamanda kullanışlıdır. Vücuda tam olarak oturur ve kullanımı sırasında da terletmez.

  • Bu tür formalar profesyonel sporcuların da kullanabilmesi adına özel olarak hazırlanmıştır.
  • Adidas sponsorluğunda hazırlanan forma, uzun süre tercih edilse bile renginde ya da dokusunda değişim yaşanmaz.
  • Takımına aşkla bağlı taraftarlardan için tamamen kaliteli ve özel kumaşlardan üretilmiştir.

Takıma Ait Güncel Parçalar!

Takıma ait forma başta olmak üzere en güncel parçaları Sportive sayfası üzerinden takip edebilmek mümkündür. Detaylı görseller ile birlikte ürünler hakkında fikir edinmek kısa sürer. Sitede alışveriş güvenilir olduğu gibi sipariş ettiğiniz tüm parçalar en hızlı şekilde adresinize teslim edilir. Maçlarda, spor etkinliklerinde ya da günlük yaşamda giyebilmek adına formalardan sipariş verebilirsiniz.

Fenerbahçe Taraflarına Özel Ürünler!

Her zaman Fenerbahçe taraflarına özel ürünlerin paylaşıldığı sitede, %100 orijinal parçalar tercih edilir. 150 TL ve üzerinde sipariş vermeniz halinde ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri sayesinde sipariş etmek son derece pratik hale gelir.

  • Formalar başta olmak üzere sayfada takımlara ait birbirinden farklı parçalar yer alır.
  • Ürünlerin tamamı kaliteli olduğu gibi aynı zamanda uzun süre dayanıklıdır.
  • Formalar pamuklu kumaşlardan hazırlandığından dolayı kullanımı sırasında rahatsız etmez.

Fenerbahçe Çocuk Sarı Kanarya Forması 

Çocuklar için de özel olarak hazırlanan sarı kanarya formalarını tercih edebilirsiniz. Kız ya da erkek çocukları için tasarlanan forma modelleri görünümleriyle de dikkat çeker. Sarı ve lacivert renklerde hazırlanan formanın en fazla XL’a kadar beden alternatifleri vardır. Sitedeki beden tablosunu incelemeniz halinde doğru bir seçim yapabilirsiniz. Çocuk taraftarlar için geliştirilen forma, Fenerbahçe logosu kullanılarak tasarlanmıştır.

Fenerbahçe Çocuk Çubuklu Forma

Yukarıda belirtilenler yanında sitede çocuklar için çubuklu forma seçeneği de bulunur. Lacivert renklerde bir modele sahip olan forma çocukların beğenisi için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen tarafların beğenilerine hitap eden forma alternatiflerinin fiyatları da uygundur. Bütçelere hitap eden modelleri sayesinde profesyonel oyuncular tarafından da kullanılabilir. Sitede yalnızca Fenerbahçe için değil, üç büyük takımların formalarına ve spor parçalarına yer verilir.

Kullanışlı, Konforlu Ve Rahat!

Tamamen kullanışlı, konforlu ve rahat olan formalar başta olmak üzere tüm ürünleri incelemek ya da satın almak pratiktir. Ürünlerin büyük bir kısmında müşterilerin memnuniyeti adına indirim seçeneği de bulunur. Sportive sitesinde sipariş verilen tüm parçalar en hızlı şekilde adrese teslim edilir.

  • Fenerbahçe tarafları için her sezon forma modelleri değişiklik gösterir.
  • Takipte kalmanız halinde beğenilerinize hitap eden parçalardan birini satın alabilirsiniz.
  • 8-9 yaş, 10 yaş, 11-12 yaş ve 13-14 yaş çocuklar için birbirinden farklı beden alternatifleri bulunur.
  • Formanın ön ve arka kısmında takımın logosu ve Adidas sembolü bulunur.

Uzun süre modasını koruyan ve asla popülerliğini kaybetmeyen çubuklu forma modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren takım tutkusu olan çocuklar için doğru bir hediye önerisi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir