Kategoriler
Doğru giyin!

Reebook Hit Artık Sportive’de!

Herkes gününü rahata bir ayakkabının içinde geçirmek ister. Ya da koşu yaparken, yürürken, spor yaparken, her hareketinde kendisine eşlik edecek bir ayakkabıya sahip olmak ister. Bu istekler doğrultusunda, beklentilerinizi karşılayacak bir ayakkabı tasarlandı. Reebook Hit… Sahip olduğu özellikleri ile sizi yürüyor gibi değil uçuyor gibi hissettirecek olan Reebook Hit, artık Sportive’le bir tık ötenizde.

Hafif Koşu Yapanlara Özel Tasarım

Spor yaparken insanların en çok beklediği şeylerden birisi, bu esnada rahat olabilmek ve diledikleri gibi hareket edebilmek. Bunu  da ancak sahip olduğunuz malzemelerle sağlayabilirsiniz. Reebook Hit bu anlamda beklentilerinizi karşılamak için üretildi. Koşu yapanlara özel olarak tasarlanan Reebook Hit, koşu yaparken en iyi seçeneklerinizden birisi olacak.

Uzun Süreli Rahatlık Hissi

Egzersizlerinizde kendinizi ne kadar rahat hissederseniz, yapmanız gereken hareketleri de o kadar iyi yapabilirsiniz. Kullandığınız ayakkabının bu konudaki rolü oldukça büyük. Reebook Hit size koşu esnasında sağladığı rahatlığı, aynı şekilde yaptığınız her egzersizde sağlar. Tamamen spor esnasında yapılan hareketler düşünülerek tasarlanmış olan Reebook Hit, her hareketinizde size o rahatlık hissini yaşatır. Ayağınızla bir bütün olarak hareket etmesi, ağırlık hissetmemenizi sağlar.

Hava Alabilen Yapısıyla Ayaklarınız Nefes Alacak

Ayak sağlığınız için, giydiğiniz ayakkabının nefes alabilen bir yapıda olması önemli. Ayaklarınız spor yaparken ne kadar nefes alabilirse, bu ayak sağlığınız için o kadar iyi olur. Aksi takdirde yaşadığınız rahatsız his, egzersizlerinizi de yapmanız konbusunda sizi zorlar ve tam verim alamamanıza neden olabilir. Ayak sağlığına önem verenlerin ilk tercihlerinden biri olması gereken Reebook Hit, nefes alabilen bir yapıya sahip. Siz egzersizlerinizi yaparken, Reebook Hit sizin için ayaklarınızı düşünüyor. Böylece siz sadece egzersizlerinize odaklanmakla uğraşabilir. Reebook Hit’in sağladığı rahatlıkla hareketlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaygan Zeminler İçin Tasarlanmış Özel Taban

Koşunuzu, yürüyüşünüzü ya da sporunuzu dışarıda yapmak istediğinizde, zeminin kaygan olması ya da hava koşulları Reebook Hit giyebilmenize engel değil. Reebook Hit tabanı kaygan zeminlere özel olarak tasarlandı. Bu sayede bastığınız zemine kolayca tutunur ve kaymanıza izin vermez. Sizin yapmanız gereken şey sadece koşunuzu ya da sporunuzu yapmak olur. Reebook Hit dengenizi sağlamanıza yardımcı olur.

Spor Salonları İçin de Uygun

Sporunuzu yaparken bunu sadece dışarıda gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Spor salonlarını da tercih edebilirsiniz. Spor salonlarının kaygan zemini, her ayakkabıyı giyebilmeniz için uygun değildir. Bu nedenle giymeyi tercih ettiğiniz ayakkabının spor salonlarının kaygan zeminine uygun olması gerekiyor. Kaygan zeminler için geliştirilmiş alt tabanı sayesinde, Reebook Hit spor salonlarında da size eşlik edebilir. Böylece kayma riskini düşünmeden, spor salonlarında da rahatça Reebook Hit giyebilirsiniz. Böylece yere daha güvenli bastığınızı ve tutunduğunuzu hissedebilirsiniz.

Yastıklama Özelliği Sayesinde Ayaklarınızı Sabitler

Giydiğiniz ayakkabının özellikle spor yaparken daha çok hareket ettiğiniz için, ayağınızda ağırlık yapmaması ve ayağınızın ayakkabıya tam oturması yine önemli bir nokta. Reebook Hit bilek kısmında bir yastıklama bulunduruyor. Ayakkabının sahip olduğu bu yastıklama, Reebook Hit’in bilek kısmınızdan ayağınızı sarmasını ve böylece ayağınızı sabitlemesini sağlıyor. Spor yaparken hareketlerinizi kolaylaştıracak olan bu özellik, zorlu egzersizlerinizde bile sizi zorda bırakmamak için düşünüldü. Esnek dış tabanı, bacak ve ayaklarınızın daha çok hareket etmek zorunda olduğu egzersizlerinizde, sizi rahatsız etmeden ayakkabının da hareketlerinize uyum sağlaması konusunda yardımcı olur.

Üst Bölümünde File Saya Tasarım

Ayaklarınızın nefes alabilmesine olanak tanıyan, bu anlamda sizi rahat ettiren şey, ayakkabının tasarımında kullanılan file saya. Ayakkabıya hem hafiflik katan hem de ayakkabının nefes alabilen bir yapıda olmasını sağlayan file saya, görünüm olarak da daha spor görünmenizi sağlıyor. File saya tasarım, Reebook Hit’in hem üst kısmında hem de arka topuk kısmında yer alıyor. Bilek kısmında yastıklamanın ayağınızı sabitlemesi konusunda da yine file saya yardımcı oluyor.

Egzersizler esnasında pek çok zorlu hareket yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunları yaparken güvenli bir şekilde hareket etmek herkesin tercihi olur ve bu noktada size en iyi desteği verecek olan modellerden biri Reebook Hit. Reebook Hit, tasarlanırken yapabileceğiniz birçok hareket düşünülerek ortaya çıkarıldı. Bu nedenle zorlu egzersizlerinizden korkmanıza gerek kalmadan, kendinizi sporunuza yoğunlaştırabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir