Kategoriler
Kendini motive et!

En Çok Altın Madalya Sahibi Sporcu Kimdir?

Sporda en önemli ögelerinden biri motivasyondur. Çünkü motivasyon devamlığı sağlayıp adım adım başarıya gitmene yardımcı olacaktır. Motive olmanın tarihte farklı alanlarda birçok örneği vardır. Bunlardan bir tanesi de yüzme alanında adından çokça söz ettiren Michael Phelps’tir.

Arena’nın yüzücülerinden olan Phelps yüzmeye çok küçük yaşlarda başladı. 15 yaşına geldiğinde kendini ispatlamak adına Amerikan Olimpiyat Takımı seçmelerine katıldı ve kazanarak bu takıma seçilen en genç sporcu unvanını aldı. Sahip olduğu hırs ve azimle başarının peşinden koşan Michael Phelps 2004 Yaz Olimpiyatları’nda altı altın, iki bronz toplam sekiz madalya kazanarak Alexander Dityatin’in 1980 rekorunu paylaştı. Sonrasında Rio Olimpiyatları’nda kazandığı 3 altın ile de toplamda en çok altın madalyaya sahip olan sporcu unvanını aldı.

Başarıya giden yolda Michael Phelps’in en büyük yardımcılarından biri Arena’nın ürettiği yüzücü ürünleri oldu. Bir yüzücünün iyi bir performans sergileyebilmesi için iyi ekipmanlara sahip olması gerekmektedir. Sen de iyi bir yüzücü olmak, kendini daha ileriye taşımak için Arena’nın ürünleri kullanabilirsin. Michael Phelps bu ürünleri kullanarak yanılıyor olamaz değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir